Rezervácia terminov ONLINE na stránke www.navstevalekara.sk

Termín na vyšetrenie si môžete rezervovať: www.navstevalekara.sk 

 

Rezervovanie termínu je dobrovoľné a je spoplatnené. Manažment objednávania nám poskytuje tretia strana, ktorá nám týmto spôsobom zásadne uľahčuje prácu. Platba prebieha cez internetovú  stránku.  Týmto spôsobom prispejete na technické vybavenie ambulancie. Za váš príspevok sme mohli realizovať finančne náročnú opravu fibroskopu a audiometriu pre sluchovo-postihnuté deti.  Ďakujeme! 

 

 

Telefonická rezervácia termínu nie je možná, preto prosím využite internetovú službu a nevyrušuje prosím telefonátmi. Iné rezervované termíny ako sú uvedené na internetovej stránke www.navstevalekara.sk nemáme Telefonicky Vám môžeme zmeniť už vopred rezervovaný termín.

 

 Rezervované termíny:  prvá 1/2 hodina ordinačných hodín 2 termíny. posledná hodina 4 termíny.  Čas termínu je orientačný a nie je možné ho vždy presne dodržať, preto prosím o Vaše strpenie. Jeden termín je z časového dôvodu pre jedného pacienta!

 

Rezervované termíny sú vo vyhradenom čase  a počet termínov je obmedzený, pretože zdravotná starostlivosť je poskytovaná prevažne na čakanie podľa poradia eČasenky.

 

 

Dospelých pacientov prosím, aby využili služby ORL ambulancií pre dospelých na 4. poschodí Ružinovskej polikliniky - 
MUDr. Žovicová 
MUDr. Dzurková