Rezervácia terminov ONLINE na stránke www.navstevalekara.sk

Presné termíny na vyšetrenie si môžete rezervovať: www.navstevalekara.sk 

 

Rezervovanie termínu je dobrovoľné a je spoplatnené.  Manažment objednávania nám poskytuje tretia strana, ktorá nám týmto spôsobom zásadne uľahčuje prácu. Platba prebieha cez internetovú  stránku.  Týmto spôsobom prispejete na technické vybavenie ambulancie. Za váš príspevok sme mohli realizovať finančne náročnú opravu fibroskopu a audiometriu pre sluchovo-postihnuté deti.  Ďakujeme! 

 

 

 

 

 Rezervované termíny:  prvá 1/2 hodina ordinačných hodín 2 termíny. posledná hodina 3 termíny.  Čas termínu je orientačný a nie je možné ho vždy presne dodržať, preto prosím o Vaše strpenie. Jeden termín je z časového dôvodu pre jedného pacienta! Termíny sa otvárajú vždy v PONDELOK  iba na 1 týždeň. 

 

Rezervované termíny sú vo vyhradenom čase  a počet termínov je obmedzený, pretože zdravotná starostlivosť je poskytovaná prevažne akútne na čakanie podľa poradia. Poradie do čakárne 

je možné si objednať cez aplikáciu eČakáreň - odkazy  na inštaláciu aplikácie ziskate na našej stránke alebo priamo na stránke  www.eCakaren.sk

Ak inštaláciu z nejakého dôvodu nezvládnete, tak si termín môžete  objednať priamo  v kiosku pri ambulancii. Kiosk sa zapína o 6:30 v pondelok, stredu a piatok a o 11:00 v utorok a štvrtok. 

 

 

Dospelých pacientov prosím, aby využili služby ORL ambulancií pre dospelých na 4. poschodí Ružinovskej polikliniky - 
MUDr. Žovicová 
MUDr. Dzurková